Uudised

"Kingitud elamus 2020"

Uus aasta toob uued võimalused kogeda ja näha, kuulda ja vaadata. Balletiliit soovib toetada oma liikmeid ilusate elamuste kogumisel ja pakub taas võimalust taotleda loomestipendiumi "Kingitud elamus" kultuurietenduste külastamiseks 2020. aastal.
Iga aastaga aina rohkem populaarsust koguva stipendiumi "Kingitud elamus" suurus on kuni 200 eurot ja sobiv summa tuleb igal taotlejal ise valida vastavalt oma planeeritavale kultuurilembusele. Stipendium katab nii teatrite, kontsertide, kunstinäituste kui ka tantsuteemaliste kinoseansside piletid ja vajadusel ka transpordi (nt kui tallinlased sõidavad Vanemuisesse või tartlased Estoniasse).
Stipendiumi taotlemiseks tuleb lõpetada eeltäidetud vorm ja saata see aadressile balletiliit@balletiliit.ee või täita käsitsi printimiseks mõeldud fail ja toimetada kontaktisikutele Tallinnas (Triinu Upkin) või Tartus (Janika Suurmets) või saata Eesti Balletiliidule aadressil Uus tn 5, 10111 Tallinn.
Juhatus vaatab laekunud taotlused läbi iga kalendrikuu kümnenda kuupäeva järel. Stipendiaadi ja liidu vahel sõlmitakse stipendiumi sihipärase kasutamise leping ning 31. jaanuariks 2021 tuleb esitada kuludokumentidega (teatripiletitega) aruanne.

Blogi