Sündmused

Tallinn Ballet Gala Junior

7. ja 8. august toimub DX ART ja Tallinna Balletikooli koostöös Tallinn Ballet Gala Junior, mis lõpetab balleti intensiivkursuse Tallinna Balletikoolis!

Ürituse kohta on kirjutatud Piletilevis järgnevalt: 

Juubelikontsert! 7. augustil kell 18:00 toimub Tallinna Vene Kultuurikeskuses ainulaadne galakontsert. Lavale kogunevad balletikoolide õpilased ja 7–20-aastased noored tantsijad Eestist, Jaapanist, Venemaalt, Suurbritanniast, Prantsusmaalt, Norrast, Rootsist, Poolast ja Lätist, et oma meisterlikkust ja tantsukunsti publikule näidata. #balletile

See galakontsert on lõppakordiks suvisele kolmenädalasele balleti intensiivkursusele Tallinna Balletikoolis. Eesti ja välismaiste õpetajate autoriteetse meeskonna, eesotsas kunstilise juhi, kooli direktori, legendaarse prima Kaie Kõrbi juhendamisel valmistasid intensiivkursusel osalejad erksa kava klassikalistest variatsioonidest ja kaasaegsetest numbritest. 

 Kõige vanemad osalejad saavad peagi professionaalseteks tantsijateks, kes juba homme säravad professionaalsetel lavadel üle kogu maailma. Kursuse noorimatele osalejatele on see esimeseks etteasteks laval publiku ees ja neil on tõesti vaja teie tuge. Kinkige neile oma aplaus ja hüüded "Bravo!". 

Teil on võimalus näha oma silmaga laval seda, kuidas talendi, töö ja vaeva ühinemisel tekib maagiline tulemus ning teie ees sünnivad tulevased balletitähed.

Piletid on müügil Piletilevis!
Blogi