Uudised

Balletiliidu jõulupidudel võeti mõõtu lõbusas viktoriinis

Eesti Balletiliidu liikmed tähistasid jõulupühi 17. detsembril Tartus Café Shakespeare'is ja 20. detsembril Tallinnas Teatriliidu majas.
Mõlemal peol sai lisaks glögi joomisele ja kolleegidega jutu vestmisele ka oma teadmised proovile panna - toimus balleti- ja jõuluteemaline viktoriin.
Viktoriini võitsid "Kullaketrajad" Tallinnast (Janis Garancis, Jaak Põldma, Ülle Rebane, Mehis Saaber, Margarita Dombrovskaja), kes nuputasid kõikidele küsimustele õiged vastused välja ja teenisid maksimaalsed 14 punkti. Teine koht läks Tartusse, kus võistkond "It's a girl!" (Anton Iakovlev, Darli Iakovleva, Miriam Ortega Paz, Giorgi Koridze) sai 12 punkti.  Järelkontrollis selgus, et ka meeskond, kuhu kuulusid Maria Engel, Raminta Rudžionyte ja Matthew Jordan teenisid 12 punkti ning üldarvestuse teine koht kuulub seega jagamisele. Kolmanda koha saavutas "Jõulusekser" Tallinnast (Galina Rohumaa, Svetlana Pavlova, Seili Loorits-Kämbre, Jevgeni Grib, Daniel Kirspuu) 11 punktiga.
Tartu ja Tallinna pidudel osales kokku üle 70 Balletiliidu liikme. Täname kõiki osalejaid ja soovime jõulurõõmu edasihõõgumist südameis!

Tartu pidu jäädvustas Janika Suurmets ja Tallinnas pildistas Lemme Järvi.
Blogi