Uudised

Eesti Balletiliit kingib ka sellel aastal elamusi

Uus aasta toob uue võimaluse end kultuurselt harida. Eesti Balletiliit pakub kõigile oma liikmetele võimalust taotleda loomestipendiumi "Kingitud elamus", mille summa on eelmise aasta omast 50 euro võrra suurem!
Stipendium "Kingitud elamus" on mõeldud kultuurietenduste külastamiseks 2019. aasta jooksul. Stipendiumi suurus on kuni 200 eurot ja sobiv summa tuleb igal taotlejal ise valida vastavalt oma planeeritavale teatrilembusele. Stipendium katab nii teatrite, kontsertide, kunstinäituste kui ka tantsuteemaliste kinoseansside piletid ja vajadusel ka transpordi (nt kui tallinlased sõidavad Vanemuisesse või tartlased Estoniasse).
Stipendiumi taotlemiseks tuleb lõpetada eeltäidetud vorm ja saata see aadressile balletiliit@balletiliit.ee või täita käsitsi printimiseks mõeldud fail ja postitada aadressile Uus tn 5, 10111 Tallinn.
Juhatus vaatab laekunud taotlused läbi iga kalendrikuu kümnenda kuupäeva järel. Stipendiaadi ja liidu vahel sõlmitakse stipendiumi sihipärase kasutamise leping ning 31. jaanuariks 2020 tuleb esitada kuludokumentidega (teatripiletitega) aruanne.
Eesti Balletiliidu juhatus soovitab "Kingitud elamust" taotleda kõigil liidu liikmetel!
Blogi