Uudised

Eesti Balletiliit kingib elamusi

Eesti ballett tähistab käesoleval aastal 100. sünnipäeva niisamuti nagu Eesti Vabariik. Eesti Balletiliit kingib tähtsa juubeliaasta puhul oma liikmetele võimaluse külastada meelepäraseid kultuurietendusi.
Stipendium "Kingitud elamus" on mõeldud kultuurietenduste külastamiseks 2018. aasta jooksul ja suunatud eelkõige meie seeniorliikmetele. Stipendiumi suurus on kuni 150 eurot ja sobiv summa tuleb igal taotlejal ise vastavalt oma planeeritavale teatrilembusele valida. Stipendium katab nii teatrite, kontsertide kui ka tantsuteemaliste kinoseansside piletid ja vajadusel ka transpordi (nt kui tallinlased sõidavad Vanemuisesse või tarlased Estoniasse).
Stipendiumi taotlemiseks tuleb lõpetada eeltäidetud vorm ja saata see aadressile balletiliit@balletiliit.ee või täita käsitsi printimiseks mõeldud fail ja postitada aadressile Uus tn 5, 10111 Tallinn.
Juhatus vaatab laekunud taotlused läbi iga kalendrikuu kümnenda kuupäeva järel. Stipendiaadi ja liidu vahel sõlmitakse stipendiumi sihipärase kasutamise leping ning järgmise aasta alguses tuleb esitada kuludokumentidega (teatripiletitega) aruanne.
Ärge jätke head võimalust kasutamata!

Fotol Eesti Rahvusballett lavastuses "Coppelia", autor Rünno Lahesoo.


Blogi